News 05

25. prosince 2015 v 19:29 | Stolid |  News
Ahoj, jsou tady vánoce.ráda bych těm pár ztraceným duším popřála hodně štěstí, a hlavně to zdraví do Nového roku 2016. A doufám, že jste prožili šťastné a veselé Vánoce 2015.

Nepsala jsem, protože jsem neměla čas. Ale ani nevím, co jsem vlastně dělala. A vše jsem chtěla stihnout během semestru, a stejně jsem dokončovala poznámky k lednovým zkouškám ještě dva dny před Vánoci. A i tak jsem pořád nestihla udělat vše, co jsem plánovala.

A proto to bude i mé nové přecevzetí do nového roku, které se možná konečně vyplní - víc se věnovat blogu a psaní.

Podle seznamu jsem přečetla necelých 100 knih. To číslo mě pěkně štve. A taky jsem naštvaná na sebe. Protože to číslo bude mnohem větší, ale čtu tak rychle, a pak si zapomínám všechny knihy zapisovat.

V srpnu odešla na věčnost má teta, bydlíme prakticky v jednom domě, takže první Vánoce bez ní byli těžké. Z matčiny rodiny máme už jenom pár příbuzných. Sestřenici, které jsme museli pomáhat, protože má už jenom nás, a jednu pratetu, která nás nechodí navštěvovat, a bratránka, který každému pije krev. Otec vyhnal z domu přítele mé sestry, takže sestra odešla do nového bytu spolu s ním. Takže jsme pocítili i ve vnitřní rodině další ztráty. Tyto Vánoce jako kdybychom přišli o dva členy rodiny.

Ale na začátku minulého týdne mi sestra řekla jednu novinku, budu teta! Takže jeden člen rodiny odešel a druhý člen rodiny se o pár měsíců později narodí. Nevím, zda jsem na to připravená.

Pěkně svátky přeje, Míša
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.