Čtenářský deník: Lekce lásky

29. září 2015 v 16:43 | Stolid |  Čtenářský deník
Enoch, Suzanne, Lekce lásky (Série: Lekce lásky 2)


Alexandra Gallantová pochází z aristokratické rodiny. Její matka byla dcerou vévody. Ona se vdala za chudého malíře. Její dědeček, stejně tak její strýc, který zdědil titul, ji po celá léta ignorovali. Odmítli s ní mít cokoli společného. Lex umřeli rodiče, neměla peníze, všechno prodala, zařídila pohřeb rodičů, a část života prožila v dívčí škole pro mladé aristokratické a bohaté dívky. Když sloužila v rodině jako guvernantka, tedy společnice pro starší paní - její manžel ji sexuálně obtěžuje, stojí na schodech a on nešťastnou náhodou spadne, a umře. Manželka ji obviní z vraždy.

Lucien Balfour, lord Kilcairn, šestý hrabě z Kilcairnova opatství viděl svého otce šestkrát v životě. Jeho matka celé manželství prožila v opuštěném sídle mimo Londýn. Jeho otec strávil naopak celý život u londýnského dvora. A měl ve své posteli každou ženu z Londýna. Dokonce si jednu vzal na královském trůnu. Lucie nemá rád nikoho ze svých příbuzných kromě zemřelého bratrance Jamese.

Fioně zemřel manžel, stejně tak její syn James. Ona a její dcera přijíždění do Lucienova londýnského domu, aby Rose se zúčastnila první londýnské sezóny. A našla si manžela. A právě proto si Lucien najímá jednu guvernantku za druhou, ale ani jedna mu nevyhovuje. Jednou přijde na jeho inzerát Lex. Sotva ji Lucien uvidí, a nemusela ani jednou promluvit, on už se rozhodl: je přijata! Skutečnost že si Lex konečně rozumí s jeho tetou a jeho sestřenicí se mu líbí, ale ještě raději by měl svoji guvernantku ve své posteli.


Lucien se nechce ženit kvůli nešťastné manželství svých rodičů, ale nechce, aby jeho majetek zdědila teta se sestřenicí, a tak vzniká seznam mladých dívek vhodných pro vdávání. Ale ani jedna mu není dost dobrá. Za jeden den je schopný všechny vyškrtat až na pět dívek. A své guvernantce nadbíhá tolik, že spolu skončí až v posteli. Oba se milují. Lucien začne věřit v lásku, kterou dříve opovrhoval. Lex mu nevěří, uvěří až mu tehdy když… Lucie unese Lex a drží ji ve vinném sklepě. Lucien uspořádá zásnubí ples Rose a jeho přítele vikomta Beltona. Lucien zorganizuje veřejné usmíření Lex a jejího strýce vévody. Svou tetu a sestřenice pošle do jiného domu, protože teta plánovala svatbu Rose a Luciena. Lex mu nevěří do té doby, dokud není Lucien schopen vzdát se veškerého svého majetku. Ještě ten den uspořádají svatbu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.